Kimple jest marką zarejestrowaną w Nowej Zelandii. Siedziba firmy mieści się na Tajwanie, a baza produkcyjna jest zlokalizowana w Jiaxing, Zhejiang w Chinach, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji łodzi z aluminium. Dzięki dużej liczbie zaawansowanych maszyn i urządzeń, oraz wyjątkowemu kunsztowi swoich pracowników aluminiowa łódź Kimple jest gwarancją jakości.

Wielkość produkowanych łodzi Kimple waha się od 3 metrów do 12 metrów. Produkcja wynosi około 3000 sztuk. Produkty są eksportowane do ponad 40 krajów na całym świecie. Kimple ma światowej klasy zespół projektowy z członkami z Australii, Nowej Zelandii, Szwecji i Tajwanu. Opierając się na różnych doświadczeniach, potrzebach i różnych zastosowaniach, w połączeniu z tradycyjnym rzemiosłem i zaawansowaną innowacyjną technologią, Kimple tworzy doskonałe łodzie.
 
Jako międzynarodowa marka łodzi aluminiowych, Kimple Aluminium Boats buduje swoje łodzie zapewniajac optymalne osiagi i bezpieczeństwo, aby pasażerowie mogli cieszyć się najlepszymi wrażeniami z jazdy na wodzie. Aluminiowa łódź Kimple to najlepszy wybór!